کد خبر : 228794 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 3 2021 10:54AM - 1399/12/13
0 نفر 0 نفر

مراسم تکریم و معارفه فرماندهان بسیج دانشجویی و کارکنان پردیس شهرضا برگزارشد

سیناخبر- مراسم تکریم و معارفه فرماندهان بسیج دانشجویی و کارکنان پردیس شهرضا با حضور رئیس، کارکنان پردیس و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه فرماندهان بسیج دانشجویی و کارکنان پردیس شهرضا برگزارشد

به گزارش روز چهارشنبه سیناخبر رئیس پردیس شهرضا با تبریک ایام مبارک ماه رجب، یکی از دغدغه های این مرکز دانشگاهی را پیگیری تاسیس و فعالسازی پایگاه بسیج کارکنان بیان کرد و افزود : بسیار خرسندیم که در این راستا آقای مدنی یکی از کارکنان خدوم دانشگاه قبول زحمت کرده و این مسئولیت خطیر را برعهده گرفتند.

همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا بسیج را پشتوانه مردمی و قدرت نرم جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود:  تنها تفاوت اساسی انقلاب اسلامی ایران با تمام انقلاب ها و نظام های سیاسی همین تفکر بسیجی و حضور مردم در همه صحنه هاست است که مبنای آن قرآنی و دین اسلام است.

سرهنگ مسعود اکبری تصریح کرد: تمامی تلاش دشمن این است که تفکر بسیجی و پشتوانه مردمی  از انقلاب گرفته شود  و با جنگ اقتصادی ملت ایران را به زانو درآورند که با حضور جوانان و نیروهای انقلاب تلاش دشمن میسر نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در هر مجموعه ای که تفکر بسیجی حاکم شود اجازه نفوذ فرهنگی، امنیتی و اقتصادی به دشمن داده نمی شود، افزود: با وجود دشمنی ها و کارشکنی های دولت مردان آمریکایی و غربی، به برکت انقلاب اسلامی و همت جوانان و دانشمندان در چنین شرایطی به سمت قله پیشرفت در حرکت هستیم و از مانع تحریم ها عبور خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا یکی از وظایف بسیج را نهادینه کردن گفتمان مقاومت در بین جوانان دانست و افزود: اگر می بینیم گفتمان مقاومت در منطقه گسترش پیدا کرده از برکت انقلاب اسلامی ایران و تفکر بسیجی است.

وی در پایان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: با توجه به تبلیغ منفی دشمن می بایست دستاوردها و ظرفیت های انقلاب به جوانان گفته و اگر تفکر بسیجی و جهادی و شیعی در همه زمینه ها حاکم شود ما دست برتر را در دنیا خواهیم داشت.

در حکمی از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، سید محمد مدنی به عنوان فرمانده بسیج شهید مدرس کارکنان پردیس شهرضا منصوب و از تلاش ها و زحمات دانشجوی بسیجی سید مهدی هاشمی تجلیل و علی کاویانی دانشجوی رشته کامپیوتر به عنوان فرمانده جدید بسیج دانشجویی پردیس شهرضا معرفی شد.

منبع: روابط عمومی پردیس شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang