کد خبر : 207960 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 5 2020 2:25AM - 1399/05/15
0 نفر 0 نفر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا:

بزرگترین شرکت چاپ کشور در شهرک رازی شهرضا است

سیناخبر _ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا از بزرگترین شرکت تولید جعبه های مقوایی کشور در شهرک رازی شهرضا بازدید کرد.

بزرگترین شرکت چاپ کشور در شهرک رازی شهرضا است

طی بازدیدی طبیبیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا از شرکت ترام چاپ بعمل آورد بیشتر واحد های این مجموعه مورد بازدید ایشان قرار گرفت .

وی تصریح کرد:  این مجتمع صنعتی  در زمینی به مساحت ۷۴ هزار مترمربع با ۳۰ هزار مترمربع زیربنا در شهرک صنعتی رنگسازان رازی شهرضا مستقر است.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا با بیان این که مجوزنقل مکان و توسعه این شرکت از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا دریافت نموده است افزود:  این شرکت بزرگترین مجموعه تولید جعبه های مقوایی در کشور و یکی از بزرگترین واحدها در سطح خاورمیانه است که در حوزه تولید انواع جعبه های صنایع شیرینی، شکلات، سلولزی و غذایی فعالیت می‌کند.

طبیبیان با بیان این که شرکت ترام چاپ سپاهان ظرفیت تولید سالانه ۳۰ هزار تن انواع جعبه مقوایی، لیبل و جعبه از جنس طلق و کارتن را دارد و محصولات تولیدی آن در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند افزود:این شرکت برای 600 نفر اشتغال بوجود آورده است .

وی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله) در سال جهش تولید ملی گفت : به اعتقاد بنده قدرتمند شدن اقتصاد ایران که مقام معظم رهبری نیز به کررات بر آن تأکید داشته و دارند، صنعتی شدن و افزایش تولیدات داخلی آن هم با کیفیت عالی می‌باشد که با عنایت به استعداد و ظرفیتهای وسیعی که در این شهرستان وجود دارد و با ارادۀ و خرد جمعی، مدیریت صحیح و تدوین و اِعمال سیاستهای درست می‌توان این مسیر را طی و به هدف موردنظر دست یافت، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا ضمن تشکر از ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری بیشتر مشکلات بوجود آمده هرچه زودترمرتفع گردد

در این دیدار جناب آقای مهندس احمدی مدیر عامل ترام چاپ ضمن اظهار خرسندی از حضور آقای طبیبیان در این مجتمع صنعتی به وجود برخی مشکلات و موانع در مسیر تولید و نصب دستگاه های چاپ اشاره کرد و از ایشان همکاری بیشتری را در رفع این مشکلات را خواستار شد

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang