کد خبر : 197680 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jun 6 2020 10:08AM - 1399/03/17
0 نفر 0 نفر

پتانسیل های فرهنگی و اجتماعی شهرضا پررنگ تر منعکس شود

سیناخبر- امام جمعه شهرضا گفت: شهرضا پتانسیل های فرهنگی، اجتماعی و مردمی بالایی دارد که باید توسط اصحاب رسانه پر رنگ تر منعکس شود.

پتانسیل های فرهنگی و اجتماعی شهرضا  پررنگ تر منعکس شود

به گزارش روز شنبه سیناخبر حجت الاسلام سید نعمت الله صالح در جلسه ای که به منظور بررسی مشکلات و مسایل اصحاب رسانه و خبر شهرستان در دفتر امام جمعه تشکیل شد، تصریح کرد: اصحاب رسانه شهرستان با حداقل امکانات به انعکاس اخبار، مسایل و واقعیات شهر می پردازند و باید مسئولان حمایت بیشتری از این افراد داشته باشند.

حجت الاسلام صالح بر لزوم همدلی و هماهنگی اصحاب رسانه شهرستان تاکید کرد و افزود: انعکاس اخبار فعالیت های مردمی هر چند کوچک، به معرفی بهتر شهرستان در سطح کشور کمک می کند.

همچنین در این جلسه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت: در ایام شیوع کرونا بالغ بر 300 خبر و مصاحبه در فضای مجازی منتشر شد.

سعید طبیبیان کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا را یکی از بهترین کمیته های این ستاد بر شمرد و افزود: ایجاد تشکلی در قالب موسسه فرهنگی هنری برای حمایت از خبرنگاران و افراد علاقمند به این حرفه ضروری است.

نبود منابع درآمدی و مالی، نداشتن مکان مناسب و لزوم حمایت دستگاه های اجرایی از اصحاب رسانه و خبر از جمله مشکلات مطرح شده در این جلسه توسط خبرنگاران بود.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang