کد خبر : 186842 دسته : سیاسی واقتصادی
تاریخ انتشار : Dec 9 2019 5:04PM - 1398/09/18
0 نفر 0 نفر

شهردار شهرضا گفت:

خیابان مدینه با مساحت 10 هزار متر مربع آسفالت شد

سیناخبر – شهردار شهرضا گفت: خیابان مدینه دومین خیابان از 22 معبر از پیمان جدید شهرداری در سال جاری است که آسفالت شد.

خیابان مدینه با مساحت 10 هزار متر مربع آسفالت شد

به گزارش سیناخبر، حبیب قاسمی  در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: خیابان مدینه با ده هزار متر مربع زیر سازی از شهریور ماه آغاز شدو همکاران من در حوزه معاونت عمرانی قرار بود 14 مهر ماه این خیابان را به طور کامل تحویل دهند.

وی با بیان این که ما مجوز به اداره آب و فاضلاب در اول کار داده بودیم گفت:  متاسفانه این اداره با تاخیر 40 روزه فاضلاب کشی این خیابان را آغاز کرد.

شهردار شهرضا با اشاره به بد قولی اداره آبفا ما در آن زمان نمیخواستیم اجازه این کار را بدهیم اما چون هدف ما این بود کار به صورت اساسی کار انجام شود و چون فاضلاب این خیابان مستهلک شده بود در نهایت اجازه داده شد.

قاسمی با بیان این که تلاش ما این بود این تراشه که به عمق 6 تا 6.5 متر بود زمان خواب بگذاریم نشست انجام شود گفت: این عامل شد به وعده ما که به شهروندانمان در این خیابان داده شد عمل نشود و من از ساکنین این محله و کوچه ها منشعب عذرخواهی می کنم.

وی با بیان این که هزینه این آسفالت و زیر سازی 740 میلیون تومان شد گفت: حدود 540 میلیون تومان هزینه زیرسازی و آسفالت و  210 میلیون تومان هزینه ها صرف جدول کشی و کانیو در خیابان مدینه شد.

شهردار شهرضا گفت:  22 معبر با اولویت شورا شهر مصوب شده و بعد از این مردم بزرگوار شهرضا در صورت مساعد بودن شرایط جوی شاهد آسفالت 20 معبر دیگر در شهر خواهند بود.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang