کد خبر : 176613 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Oct 22 2019 11:29AM - 1398/07/30
0 نفر 0 نفر

نوسازی آسفالت خیابان مدینه شهرضا به کندی پیش می رود

سیناخبر- چهاردهم مردادماه سال جاری ، معاون عمران شهرداری شهرضا از نوسازی خیابان مدینه به دلیل آسفالت قدیمی و فرسوده خبر داد و اعلام کرد تمام توان و ظرفيت شهرداری به کار گرفته و این پروژه تا نیمه مهرماه تمام می شود.

نوسازی آسفالت خیابان مدینه شهرضا به کندی پیش می رود

به گزارش سیناخبرپس از شروع پروژه نوسازی آسفالت خیابان مدینه اداره آبفا اعلام کرد که شبکه آب و فاضلاب این خیابان فرسوده است و نیاز به تعویض و نوسازی دارد.

 شهرداری به منظور جلوگیری از خرابی مجدد آسفالت و تحمیل هزینه های بعدی، عملیات را متوقف کرد تا شبکه آبرساني خیابان عوض شود اما متاسفانه عدم اجرای به موقع این کار موجب تاخیر و بدقولی شهرداری در خصوص اجرای پروژه در بازه زمانی 50 روز شد.

اکنون مقرر شد شنیده ها حاکی از آن است که ظرف هفته آينده در صورتی که صورتجلسه اتمام کار اداره آبفا به شهرداری ارائه شود ، ظرف یکماه  عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت محل به پایان رسد.

شهرداری شهرضا ضمن تشکر از صبر و شکیبایی اهالی و ساکنان خیابان مدینه و کوچه های مجاور ، بدلیل تاخیر در اجراي بموقع پروژه و رفع مشکلات پیش آمده عذرخواهی کرد.

امید واثق داریم با توجه نزدیک شدن به فصل سرما، هرچه زودتر تمهیدات لازم برای ادامه پروژه مهیا شود تا شهرداری هم بتواند به تعهدات و وعده های خویش جامه عمل بپوشاند.

منبع: روابط عمومى شهرداری و شورای شهر شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang