کد خبر : 176606 دسته : علمی وپژوهشی
تاریخ انتشار : Oct 21 2019 10:29AM - 1398/07/29
0 نفر 0 نفر

جذب دانشجوی بومی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا رشد ۱۲۰ درصدی داشته است

سیناخبر- رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: اجرای برنامه یک شب با دانشگاه باعث رشد ۱۲۰ درصدی جذب دانشجویان بومی در این دانشگاه شد.

جذب دانشجوی بومی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا رشد ۱۲۰ درصدی داشته است

به گزارش روز دوشنبه سیناخبرفرید نعیمی در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا که با حضور معاونان و مدیران گروه‌های آموزشی برگزار شد، جایگاه این واحد دانشگاهی را یادآور شد و اظهار کرد: دانشگاه برای تمام دانشجویان مكانی برای علم‌آموزی و كسب اندیشه و تجربه بزرگان بوده و به‌مثابه محملی است كه خاطرات تلخ و شیرین آن تا ابد در یادها زنده می‌ماند.

به گفته وی، دانشگاه كارخانه آدم‌سازی است که باید دانشجویان را از ابتدای ورود به نحو درست با جامعه و آینده پیش‌ رو آشنا کرد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا درباره برنامه‌های جذب و پذیرش دانشجو بیان کرد: برنامه یک‌ شب با دانشگاه که با همکاری همه‌جانبه استادان و کارکنان به مدت ۶ شب در دانشگاه برگزار شد، توانست ظرفیت و امکانات این واحد دانشگاهی را به والدین دانش‌آموزان معرفی کند.

این مقام دانشگاهی توجه مدیران گروه‌های آموزشی را به بالابردن کیفیت آموزشی جلب و خاطرنشان کرد: آموزش بر مبنای رعایت سرفصل‌های آموزشی، رعایت قوانین آموزشی و فرهنگی دانشگاه، بهره‌مندی از حضور استادان به‌صورت هفتگی در راستای ارتقای کیفیت آموزشی می‌تواند در جذب دانشجو مؤثر باشد.

نعیمی عنوان کرد: آموزش‌های مهارت‌محور متناسب با نیازهای جامعه از دیگر اولویت‌های دانشگاه  است که سال تحصیلی جدید آن را پیگیری و اجرا خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است، گفت: با فراهم‌کردن زمینه و بسترهای مناسب باید از توانایی‌هایی که در دانشگاه وجود دارد اعم از منابع نیروی انسانی و امکانات و زیرساخت‌های آموزشی و پژوهشی بهترین استفاده را برای اعتلای دانشگاه داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری آنا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang