کد خبر : 176546 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Sep 3 2019 11:17AM - 1398/06/12
0 نفر 0 نفر

ساختمان اورژانس منظریه تاپایان امسال به بهره برداری می رسد

سیناخبر- شهردار منظریه گفت: ساختمان اورژانس منظریه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500میلیون ریال تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

ساختمان اورژانس منظریه تاپایان امسال به بهره برداری می رسد

به گزارش سیناخبر سید علی مرتضوی گفت:پد اورژانس هوایی نیز توسط اورژانس هوایی استان جانمایی شده و تاپایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

مرتضوی تصریح کرد: احداث کتابخانه مرکزی شهر منظریه با مساحت 550متر مربع زیربنا  از سال 1393 ، آغاز شده و تاکنون بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته ، این کتابخانه تا پایان سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی افزود:برای احداث مجموعه بزرگ پردیس شهرداری به مساحت 10 هزار متر مربع زمین خریداری شده و در حال طراحی و ترسیم نقشه برای احداث این مجموعه شامل سالن اجتماعات، سالن ورزشی، پارک و فضای سبز هستیم.

شهردار منظریه گفت: احداث دو مجموعه زمین چمن مصنوعی به مساحت 1200متر مربع در دستورکار شهرداری است که به صورت مشارکتی با اداره ورزش وجوانان انجام می شود .

مرتضوی همچنین از اخذ اعتبار 7میلیارد ریالی برای احداث سالن ورزشی شهر منظریه با پیگیری های نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی از اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد و افزود: در سال گذشته 3میلیارد برای احداث دهانه جدید هزینه شد و امسال 4میلیارد اعتبار برای احداث کفپوش و جایگاه تماشاچی تخصیص داده شده است که تا پایان امسال تکمیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: از ابتدای فعالیت شورای پنجم تاکنون موفق به انجام 59 مورد توافق با مالکان منازل در مسیر بلوار اصلی شهر شده ایم که 22مورد از این توافقات مربوط به امسال است.

شهردار منظریه افزود: به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان، یک میلیارد و 500میلیون ریال تجهیزات پیشرفته آتش نشانی خریداری و به منظور صرفه جویی بیشتر زمان و اقدام به موقع، سامانه 125 برای تلفن های ثابت شهر منظریه فعال شد.

مرتضوی گفت: پرسنل آتش نشانی شهرداری منظریه سال گذشته موفق به انجام 71 عملیات امداد و نجات شدند و امسال 21 عملیات حریق، 4 عملیات مارگیری، 2 عملیات نجات حیوانات و 4 عملیات در تصادف انجام دادند.

وی تصریح کرد: با پیگیری های چندین ساله شهرداری و شورای شهر امسال 5 ونیم کیلومتر لوله آب شرب شهر منظریه با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد ریال توسط شرکت آب و فاضلاب تعویض وبازسازی می شود.

شهردار منظریه تصریح کرد: انشعابات آب،برق و مخابرات در بلوار امام حسین(ع) با اعتباری بالغ بر 2میلیارد ریال توسط شهرداری و با همکاری ادارات جابجا شده و تا یک ماه دیگر عملیات احداث این بلوار آغاز خواهد شد.

مرتضوی از آسفالت ریزی 20هزارمتر مربع در سال جاری خبر  داد و گفت: تا پایان شورای پنجم کوچه خاکی در شهر وجود نخواهد داشت.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang