کد خبر : 176350 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 4 2019 4:49PM - 1398/05/13
0 نفر 0 نفر

فرماندار شهرستان شهرضا گفت:

جامعه امروز به شادی و نشاط نیاز دارد

سیناخبر - فرماندار شهرستان شهرضا گفت: جامعه امروز به شادی و نشاط نیاز دارد تا در سایه این مهم، برنامه های فرهنگی به درستی اجرا شود.

جامعه امروز به شادی و نشاط نیاز دارد

به گزارش سیناخبر، علی اصغر رفیعی نژاد در جلسه ستاد برگزاری دهه ولایت در فرمانداری شهرستان گفت: برنامه های دهه ولایت باید با جذابیت، نشاط، شادابی و شکوه هر چه بیشتر در شهرضا برگزار شود.

وی  برگزاری جشنواره هایی که موجب نشاط اجتماعی در بین جوانان و مردم شود را ضروری دانست و گفت: دین مبین اسلام به شادی و نشاط توجه ویژه ای دارد.

فرماندار شهرضا گفت:  ظرفیتی که هنرمندان شهرضایی در برگزاری جشنواره ها از خود نشان دادند بیانگر ظرفیت عظیمی است که جامعه در حوزه های فرهنگی از آن برخوردار است و باید از این ظرفیت به منظور تحقق اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرد.

رفیعی نژاد با بیان این که اصل دین ما با شادی گره خورده گفت: دورهمی های شاد مردمی باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

وی گفت: در جامعه امروزی میزان اختلالات روانی و افسردگی زیاد است، یكی از عوامل افسردگی جامعه نبود نشاط اجتماعی است كه نیاز به توجه و برنامه ریزی دارد.

فرماندار شهرضا گفت: دهه ولایت می تواند آغازی باشد برای برنامه ریزی به منظور ایجاد و رواج شادی در جامعه تا هم مردم را خوشحال کنیم و هم به سخن امام صادق(ع) عمل کرده باشیم که فرمود: «شیعیان ما در شادی های ما شاد و در حزن و اندوه ما محزون و غمگین هستند».

رفیعی نژاد  گفت: موضوع غدير نبايد مورد غفلت قرار گيرد و بايد به اهميت اين موضوع نقش و جايگاه تاثيرگذار واقعه عظيم غدير توجه بيشتري شود.

وی گفت: فرهنگ و رفتار علوی و شناخت هرچه بیشتر ابعاد و زوایای آن از نیازهای اساسی جامعه امروز به شمار می رود.

 

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang