کد خبر : 175946 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jun 1 2019 2:05PM - 1398/03/11
0 نفر 0 نفر

به همت خیّر بزرگ،حاج محمدحسین کاظمی اسفه

مراسم ضیافت افطاری برای معلولان جسمی حرکتی شهرضا برگزارشد

سیناخبر- نایب رییس جامعه معلولان جسمی حرکتی شهرستان شهرضا گفت: 200نفر ازمعلولان به همراه خانواده هایشان در این مراسم حضور داشتند.

مراسم ضیافت افطاری برای معلولان جسمی حرکتی شهرضا برگزارشد

به گزارش سیناخبر ایران جاوری افزود: امسال برای پنجمین سال متوالی است که این مراسم برگزارشد.

جاوری تصریح کرد: هزینه کل این مراسم را خیّر مدرسه ساز حاج محمدحسین کاظمی پرداخت کرد.

وی  افزود:هرسال در این مراسم زوج های معلول معرفی می شوند و اجرای برنامه هایی نظیر قرائت قرآن ،دکلمه ،موسیقی و جشن زوجین توسط معلولان جسمی حرکتی انجام شد.

نایب رییس جامعه معلولان جسمی حرکتی شهرضا گفت: دفتر جامعه معلولان جسمی حرکتی شهرستان شهرضا یک سازمان مردم نهاد بوده که  به نمایندگی از جامعه معلولان ایران شعبه اصفهان در اسفندماه 1386 در شهرضا تاسیس شد.

جاوری برگزاری کلاس های آموزشی و اشتغالزایی ،اردوهای سیاستی زیارتی مشهد، شمال و قم دورهمی ماهانه ،تاسیس مرکز توانبخشی ورزشی معلولان جسمی حرکتی از مهمترین فعالیت های این تشکل در راستای توانمندسازی و نشان دادن توانایی و استعداد معلولان به جامعه عنوان کرد.

شهردار شهرضا نیز در این مراسم گفت: در حمایت از جامعه معلولان و به مناسبت ماه مبارک و ازدواج این زوج معلول شهرداری و شورای شهر هزینه سفر یک هفته ای به مشهد مقدس این زوج  را تقبل کردند.

حبیب قاسمی تصریح کرد:تصمیم داریم 43دستگاه اتوبوس را مجهز به رمپ ورودی ویلچر کنیم تا سوار و پیاده شدن برای معلولان آسان تر شود.

در حال حاضر 180نفر عضو جامعه معلولان جسمی حرکتی شهرستان شهرضا هستند و این سازمان مردم نهاد تنها با کمک خیران و مشارکت مردم اداره می شود.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang