کد خبر : 207965 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 5 2020 11:25PM - 1399/05/15
0 نفر 0 نفر

افزایش سه برابری تولید آسفالت در شهرضا

سیناخبر _ شهردار شهرضا گفت: تولید آسفالت در شهرضا افزایش سه برابری داشته است.

افزایش سه برابری تولید آسفالت در شهرضا

حبیب قاسمی در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: بر اساس گزارشات سال 97 حجم تولید آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری شهرضا حدود 11 هزار تن بوده که این میزان در سال 98 به حدود 35 هزار تن افزایش یافته اشت.

وی با بیان این که این آمار حاکی از افزایش سه برابری ظرفیت تولید آسفالت شهرداری شهرضا دارد افزود: تفویض اختیار به شهرداران نواحی به منظور تسریع در خدمت رسانی به شهروندان انجام گرفته است.

شهردار شهرضا با بیان اهمیت تفویض اختیار به مدیران شهرداری گفت: در همین راستا بخشی از مدیریت عمرانی و خدماتی شهری در حوزه نواحی یک و دو قرار دارد.

قاسمی با بیان این که در حوزه مالی و در آمدی نیز این رویه اجرایی در دستور کار قرار گرفته است افزود: نهضت آسفالت در شهرضا با اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال اجرایی می شود.

وی در ادامه با بیان این که نهضت آسفالت طی سال جاری با اختصاص اعتبارات مناسب اجرایی می شود تصریح کرد: بلوار آیت اله غفاری خیابان 40 متری خیابان امام خمینی (ره) خیابان شهید مطهری خیابن جانبازا ، پاساران و شهید قانع حافظ غربی و شرقی و تمامی معابر و کوچه های سطح این خیابان ها با اعتبار بالغ بر 180 میلیارد ریال تحت پوشش آسفالت قرار می گیرد.

 

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang