کد خبر : 197095 دسته : حوادث
تاریخ انتشار : Jan 22 2020 12:28PM - 1398/11/02
0 نفر 0 نفر

20 میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرضا توقیف شد

سیناخبر- فرمانده انتظامی شهرستان "شهرضا" از توقیف محموله ای شامل انواع کالای قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال توسط مأموران ایست و بازرسی شهید "امامی" خبر داد.

20 میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرضا توقیف شد

به گزارش روز چهارشنبه سیناخبر سرهنگ "صادق کاظم زاد"  اظهار داشت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید "امامی" شهرستان "شهرضا" حین کنترل خودروهای عبوری به یک کامیون تانکر دار دانگ فنگ مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی تخصصی از خودرو مشخص شد درب های دریچه های تانکر فاقد پلمب شرکت نفت می باشند که از آن بازرسی به عمل آمد و یک هزار و 421 روتختی، 7 هزار و 247 مترپارچه، 758 هارد دیسک و 71 کیلو و 500 گرم جو پرک شده همگی خارجی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده مدارک گمرکی را ارائه نداد و خودرو و محموله توقیف شدند بیان داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه 20 میلیارد ریال اعلام شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و اظهار داشت: هر گونه فعالیت در زمینه ورود و توزیع کالای قاچاق زمینه رکود اقتصادی و تورم را فراهم می کند که از عموم مردم تقاضا می شود اخبار مربوطه را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

منبع: پایگاه خبری پلیس ایران

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang