کد خبر : 186805 دسته : دینی ومذهبی
تاریخ انتشار : Dec 2 2019 11:00AM - 1398/09/11
0 نفر 0 نفر

ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت:

هفته قرآن و عترت در شهرضا برگزار می شود

سیناخبر - ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت: هفته قرآن و عترت در شهرستان شهرضا در بهمن ماه برگزار می شود.

هفته قرآن و عترت در شهرضا برگزار می شود

به گزارش سیناخبر، سعید طبیبیان در نشست خبری ستاد برگزاری هفته قرآن و عترت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا گفت:  بنا به تصمیم گیری در شورای عالی فرهنگ عمومی استان اصفهان از تاریخ 19 الی 25  بهمن ماه امسال هفته قرآن و عترت استان اصفهان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: شهرضا هم با همکاری 15 دستگاه اجرایی در ستاد هفته قرآن و عترت با برنامه های متنوع قرآنی این هفته را  همزمان یا استان برگزار خواهد کرد.

ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت: رییس ستاد قرآن و عترت امام جمعه و دبیری ستاد با اداره فرهنگ و ارشاد است که امیدواریم بتوانیم برنامه های شاد و متنوع قرآنی در این هفته برگزار کنیم.

طبیبیان هفته قرآن و عترت را بهانه اي براي يادآوري سبك زندگي قراني در جامعه دانست و گفت: ترویج فعالیت ها ی فرهنگی، قرآنی و ترویج سیره اهل بیت از مهم ترین اهداف این هفته است.

وی از اجرای بیش از 20 برنامه در این هفته خبر داد و گفت: برنامه ها با محوریت کودکان و نوجوان بوده  و نگرش ما در این هفته ترویج قرآن خوانی از سنین کودکی می باشد.

ریس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا گفت: جنگ های قرآنی، محفل انس با قرآن اجرای نمایش های کودکان با قصه های قرآنی از برنامه های این هفته قرآنی است.

طبیبیان حضور پر شور کودکان و نوجوانان در این هفته را از دیگر اهداف دانست و گفت: برگزاری مسابقات قرآنی و مفاهیم قرآن کریم از برنامه های شاخص این هفته است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang