کد خبر : 176374 دسته : علمی وپژوهشی
تاریخ انتشار : Aug 7 2019 10:48AM - 1398/05/16
0 نفر 0 نفر

اسامی پذیرفته شدگان کنکور امروز اعلام می شود

سیناخبر- رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی بیش از ۸۳۲ هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته کنکور ازامروز بر روی سایت این سازمان قابل مشاهده است.

اسامی پذیرفته شدگان کنکور امروز اعلام می شود

به گزارش روز چهارشنبه سیناخبر دکتر ابراهیم خدایی  با بیان اینکه اسامی تعداد ۸۳۲ هزار ۲۸۹ داوطلب پذیرفته شده امروز منتشر می شود، گفت: نتیجه اولیه آزمون سراسری سال ۹۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۸ به صورت کارنامه، روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی (پذیرش با آزمون) در این آزمون می‌شوند، لازم است برای انتخاب رشته، دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ را مطالعه کرده و مراحل انتخاب رشته را انجام دهند.

وی تاکید کرد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) هر یک از گروه‌های آزمایشی مربوط (شامل رشته های پذیرش با آزمون) نیز از روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود و برای کلیه داوطلبان از این تاریخ قابل مشاهده و دریافت است.

دکتر خدایی گفت: هر یک از داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و یا زبان های خارجی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه آزمایشی ذیربط را از طریق سایت سازمان سنجش دریافت کنند.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: داوطلبان از روز یکشنبه ۲۰ مرداد تا ۲۴ این ماه فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang