کد خبر : 176179 دسته : علمی وپژوهشی
تاریخ انتشار : Jul 13 2019 8:12AM - 1398/04/22
0 نفر 0 نفر

برنامه "شبی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا" برگزار شد

سیناخبر- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: برنامه "شبی در دانشگاه" به جهت آشنایی مردم شهرضا با امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری دانشگاه طرح ریزی و اجرا شد.

برنامه "شبی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا" برگزار شد

به گزارش روز شنبه سیناخبر، فرید نعیمی گفت: برنامه ای با عنوان " یک شب در دانشگاه " با هدف جبران زحمات مردم شهرضا در تاسیس و رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در سی سالگی خود، طراحی و برنامه ریزی شد.

نعیمی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا به عنوان بزرگترین موسسه آموزش عالی جنوب استان اصفهان حاصل تلاش مردم شهرضاست که این دانشگاه را برای این شهر تأسیس و به ارمغان آوردند.

وی افزود: دانشگاه در صدد است تا نقش کوچکی در کمک به خانواده ها و فرزندان آنها در انتخاب رشته خود و مسیر آینده شغلی آنها داشته باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: برنامه "شبی در دانشگاه" به جهت آشنایی مردم شهرضا با امکانات و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری دانشگاه طرح ریزی و اجرا شد.

نعیمی تصریح کرد: شناخت استعداد ها ، علاقه مندی ها ، توانمندی ها ، مرتبط بودن دروس و بازار کار و فرصت های شغلی از جمله ملاک های یک انتخاب رشته آگاهانه است.

وی افزود: ابزارهایی مانند امکانات آموزش ، امکانات پژوهش و تحقیقاتی ، امکانات فرهنگی ، امکانات فناوری ، کارآفرینی و خلق ثروت از جمله ابزار های دانشگاه های موفق است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: در انتخاب رشته باید اطلاعات خود را نسبت دانشگاهی که می خواهید انتخاب کنید ، بالا ببرید.

نعیمی تصریح کرد: در آینده پژوهشی کشور ما به اشتغال پایدار، خلاقیت و کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان نیاز داریم.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با رتبه سوم در بین دانشگاه های آزاد استان اصفهان و رتبه نهم در بین دانشگاه های آزاد اسلامی کشور به عنوان یک دانشگاه کارآفرین و دانش بنیان مطرح است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: تاسیس 3 شرکت دانش بنیان توسط اعضا هیئت علمی و دانشجویان با گردش مالی مناسب و 38 هسته تحقیقاتی از ویژگی های این دانشگاه است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang