کد خبر : 176167 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jul 10 2019 5:18AM - 1398/04/19
0 نفر 0 نفر

موضوع بیمه از جمله دغدغه‌های اصلی اهالی فرهنگ و هنر شهرضا و دهاقان است

سیناخبر- نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث بیمه هنرمندان، اصحاب فرهنگ، خبرنگاران و فعالان قرآنی از جمله دغدغه‌های اصلی اهالی فرهنگ و هنر شهرضا و دهاقان است.

موضوع بیمه از جمله دغدغه‌های اصلی اهالی فرهنگ و هنر شهرضا و دهاقان است

به گزارش روز چهارشنبه سیناخبرسمیه محمودی در آیین تجلیل از فرهیختگان و هنرمندان شهرستان‌های شهرضا و دهاقان که در تالار سرو مجتمع فرهنگی هنری شهید مدرس(ره) شهرضا انجام شد، با تبریک دهه کرامت به مسائل فرهنگی هنری شهرضا و دهاقان اشاره کرد و گفت: همه ما در جریان شرایط اقتصادی کشور هستیم اما امیدواریم وضعیت در سال جاری بهبود یابد.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرضا از دیرباز مهد حکما و دانشمندان بزرگی بوده و اکنون بیش از ۴ هزار نفر در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی و هنری در شهرضا و دهاقان فعال هستند و این دو شهرستان از جمله شهرستان‌های شاخص استان در این حوزه هستند.

وی با بیان اینکه خانه هنرمندان یکی از نیازهای اصلی دو حوزه شهرضا و دهاقان بوده خاطرنشان کرد: کمبود اعتبارات فرهنگی و نبود زیرساخت‌های مناسب فرهنگی هنری از جمله مشکلات این شهرستان بوده و سرانه حمایتی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در دو سال گذشته محدودیت‌هایی داشته که لازم است در این زمینه برنامه ریزی انجام شود.

محمودی با اشاره به شرایط هنرستان هنرهای زیبای شهرضا تصریح کرد: بحث بیمه هنرمندان، اصحاب فرهنگ، خبرنگاران و فعالان قرآنی از جمله دغدغه‌های اصلی اهالی فرهنگ و هنر شهرضا و دهاقان بوده و اگر مسائل فرهنگی این دو شهرستان تقویت شود بدون شک شهرستان‌ها پویا و بانشاط تری خواهیم داشت.

آیین تجلیل از فرهیختگان و هنرمندان شهرستان‌های شهرضا و دهاقان با حضور علی‌اصغر کاراندیش مروستی معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان انجام شد.

منبع: خبرگزاری شبستان

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang