کد خبر : 176413 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 14 2019 8:07AM - 1398/05/23
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا گفت:

خبرنگاران امید و نشاط به جامعه تزریق کنند

سیناخبر - امام جمعه شهرضا گفت: تزریق روحیه امید و نشاط به جامعه یکی از مهم‌ترین اقدام هایی است که خبرنگاران می‌توانند در راستای کمک به کشور و مقابله با شیطنت‌های دشمنان انجام دهند.

خبرنگاران امید و نشاط به جامعه تزریق کنند

حجت‌الاسلام والمسلمین سید نعمت‌اله صالح در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: خبرنگاران در انعکاس اخبار به خبرهای امیدوارکننده توجه داشته و دیدگاه مردم را به آینده از ناامیدی به امیدواری تغییر دهند.

وی  روز خبرنگار تنها به یک روز مختص نیست بلکه همه‌ی روزها به خبرنگاران تعلق دارد، افزود: رسانه ها باید روحیه امیدواری را در جامعه گسترش دهند.

امام جمعه شهرضا گفت: خبرنگاران به عنوان طلایه داران اطلاع رسانی، نقش بسیار اساسی و مهمی در انتقال اخبار و اطلاعات دقیق و واقعی به مردم دارند.

حجت‌الاسلام صالح فضای مجازی را بستری برای مقابله با دشمنان انقلاب دانست و گفت: رسانه ها نقش ارزشمندی در ایجاد نشاط در جامعه و بصیرت افزایی اجتماعی دارند و امروز یکی از مهمترین رسانه ها فضای مجازی است‌.

وی تصریح کرد: در شرایطی که در جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم، انتظار می‌رود خبرنگاران با قلم خود و تولیدات فاخر و ارزشمند، تحلیل‌های درست را به مردم ارائه دهند و خدا را در نظر بگیرند تا بتوانیم از این شرایط به خوبی عبور کنیم.

امام جمعه شهرضا گفت: خبرنگاران به‌عنوان انسان‌های فرهیخته و توانمند نقش بسیار مهم و اثرگذاری در جامعه دارند و این موجب می‌شود تا جامعه ای پویا و فعال داشته باشیم.

حجت‌الاسلام صالح گفت: تاریخ و پیشینه مطبوعات در شهرضا افتخارآمیز است و این‌که فعالیت بی‌نظیر خبرنگاران و روزنامه‌نگاران را نشان از این دارد که این قشر زحمت‌کش صدای رسای شهروندان هستند.

وی گفت: سایت های خبری و اهل قلم باید مطالبه گر و پرسشگر باشند تا ابتکار عمل را از دشمنان و شایعه افکنان بگیرند.

امام جمعه شهرضا گفت: هر خبرنگاری باید روحیه خودباوری و تهاجم به دشمن را در استراتژی‌های خود داشته باشد و با استفاده از فضای مجازی برای تودهنی زدن به دشمن تلاش کند چرا که امروز بازار شایعات دشمنان داغ است و استکبار جهانی می کوشد همه دستاوردهای انقلاب را زیر سوال ببرد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang